Yandex

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Banner
Samsun Web Tasarım
Web Tasarım

Globalleşen dünyada dikkat çeken unsurlardan biri de markanıza ait bir web sitesine sahip olmanızdır. Web siteniz hem kurumsal kimliğinizi ortaya koyarken hem de gelir elde ettiğiniz bir nokta olabilir. Web tasarım, kimliğinizi ortaya çıkarma konusunda en büyük yardımcınız olacaktır..

Samsun Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

İletilmesini talep ettiğiniz mesajlarınızı görsel uyum çerçevesinde hedeflediğiniz kitlenin dikkatini çekecek bir şekilde ifade etme grafik tasarım denince akla gelen tanımdır. Belirlediğiniz mesaj doğrultusunda dikkat çekici niteliklere sahip logo, broşür, bilboard, animasyon ve bu nitelikle içerikler hazırlanarak hedef kitlenizin dikkatinin çekilmesi hedeflenir. .

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Günümüzde geniş kitlelere ulaşmanın en pratik yolu sosyal medya platformlarıdır. Sosyal medya hesap yönetiminin profesyonel ekiplerce gerçekleştirilmesi ile birlikte hedeflediğiniz kitle ve ötesine ulaşmanız oldukça kolaydır.

Samsun Seo Hizmeti
Seo Hizmeti

SEO Hizmeti, web sitenizin arama motorları ile uyumlu olması konusunda yardımcı olan hizmettir. Bu hizmet doğrultusunda web siteniz arama motorlarında değerlenerek ilk sayfalar arasında yerini alır. Böylelikle tıklanma oranı eskiye nazaran kat be kat artar.

Video ve Fotoğraf Çekimi
Video- Fotoğraf

Kurumsal tanıtımlar genellikle görsel öğeler ile desteklenerek hedef kitleye tanıtılır. Gerek site içeriği olsun gerek ürün tanıtımı ihtiyacı duyulsun Video Fotoğraf hizmeti ile gerekli tanıtımınız kısa süre içerisinde hazırlanır. Görsel öğeler ile desteklenen tanıtımlar daha fazla akılda kalıcı niteliklere sahip olduğu için tanıtımını yapmak istediğiniz ürün daha çok dikkat çekecektir.

Domain Hosting Hizmeti
Domain Hosting Hizmeti

Domain Hosting Hizmeti, hazırlanan web sitelerinin ulaşılabilir hale getirilmesini hedefleyen hizmetlerdendir. Sitenin başkaları tarafından görüntülenebilmesine yardımcı olan alan hizmetine hosting adı verilmektedir.